EKONOMİ
Giriş Tarihi : 05-02-2023 12:36

200 çift ayakkabı içleri ısıttı

Avrupa Sivaslı Yiğidolar Platformu tarafından 200 çift ayakkabı sahiplerine ulaştırılmak üzere teslim edildi.

200 çift ayakkabı içleri ısıttı

Önceki gün Susamışlar Konağı’nda düzenlenen programla ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına verilmek üzere ayakkabı çekleri teslim edildi. Programa Sosyal İşler Politikalar Müdür Yardımcısı Sinan Aktaş, sosyal İşler Vakfı Müdürü Sudi Yıldız, Avrupa Sivaslı Yiğidolar Platformu Başkanı Siyami Demir, Platform Yönetimi Ebubekir Urhan, Yasin Hastaoğlu, Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, STK Başkanları, İş adamları katıldılar.

Avrupa Sivaslı Yiğidolar Platformu Başkanı Siyami Demir burada yaptığı konuşmada, veren elin alan el tarafından görülmemesinin önemine dikkat çekerek, şu anda yaptıkları bu çalışmayı bu anlamda değerlendirdiklerini belirterek, “Bu soğuk kış günlerinde umarım yapılan bu yardımlar insanlarımızın birazcık olsa dahi içlerini ısıtsınlar” diyerek, çalışmalarının bu anlamda artarak devam edeceğini ifade etti.

Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, bu güzel hizmetin Yiğidoluğa yakıştığını ifade ederek, “Sivaslılar yardımseverdir, Sivaslılar hayırda yarışandır. Bundan dolayı bu güzel çalışmalarınızın artarak devam etmesini, Platformunuzun da bu hayırlı hizmetlerle ömrünün uzun olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından ihtiyaçlı ailelere teslim edilmek üzere 200 çift ayakkabı çekleri dağıtıldı.

AdminAdmin

Admin