GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-05-2023 12:35   Güncelleme : 30-05-2023 12:41

Av. Samet Bağcı Görevi Bıraktı

Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı; yeni dönemde taze bir kana ihtiyaç olacağı kanaatiyle görevden affımı talep etmiş bulunmaktayım dedi.

Av. Samet Bağcı Görevi Bıraktı

Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı Sosyal medyasından yaptığı açıklama ile görevini bıraktığını açıkladı.

Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcıyaptığı açıklamada;

Kıymetli dava arkadaşlarım…

2019 yılından bugüne kadar geçen yaklaşık 4 yıllık süre zarfında, en başta sizlerin ve yönetimimin gayretiyle birbirinden değerli çalışmalara imza atmış olmanın gururunu yaşıyorum.

Onlarca il ve ilçede gerçekleştirilen teşkilat çalışmaları, yurt içi ve yurt dışı organizasyonlar, yüzlerce program, gençlik kurultayları, bölge toplantıları ve hepimizi yıkan asrın felaketinde; dökülen alınteri, gözyaşı ve amansız mücadeleler…

Görev sürem boyunca şahsıma verdiğiniz destek ve güç için tüm teşkilat mensuplarımıza, ismen zikredemesemde bu açıklamayı okuyan her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Aslında haftalar öncesinde aldığım ve çalışma arkadaşlarımla paylaştığım bu kararı; dedikoduların önünü kesmek adına tüm seçim sonuçları açıklandıktan sonra paylaşmak durumunda kaldım.

Bu hayatta taşıyacağım en büyük şerefin, geride kalan “Alperen Ocakları Genel Başkanlığı” olduğunu bir kere daha ifade ederek, yeni dönemde taze bir kana ihtiyaç olacağı kanaatiyle görevden affımı talep etmiş bulunmaktayım.

Şunu bilmenizi isterim ki, bugüne kadar ne yaptıysam, eksisiyle artısıyla hiçbir hesap gözetmeksizin inanarak yaptım.

Ömrümün sonuna kadar da devletimin ve milletimin emrinde yaşamaya devam edeceğim.

Hakkınızı helal edin. Ocaklar sizlere, sizler de Allah’a emanetsiniz dedi.

AdminAdmin

Admin