SİYASET
Giriş Tarihi : 16-03-2023 19:02

CHP, Karasu ve Coşkun adaylık başvurularını yaptılar

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ; Sivas’tan ve Sivaslılardan aldığım güçle genel merkezimizde 28. Dönem milletvekilliği için adaylık başvurumu yapmış bulunuyorum dedi.

CHP, Karasu ve Coşkun adaylık başvurularını yaptılar

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu; Sivas’tan ve Sivaslılardan aldığım güçle genel merkezimizde 28. Dönem milletvekilliği için adaylık başvurumu yapmış bulunuyorum dedi. 

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu; 1999 yılında başlayan ve benim için bir aile mirası olan Cumhuriyet Halk Parti üyeliğime sizlerin desteğiyle 2018 yılında Milletvekili olarak devam ettim. 5 yıl boyunca Sivas’ın her ilçesinin, her mahallesinin, her köyünün sorunlarını dile getirmeye ve çözüm üretmeye çalıştım. Sadece Sivas’ta değil; Türkiye’nin dört bir yanındaki hemşehrilerimizin dertlerinde, tasalarında yanlarında olduk, güzel günlerde hep birlikte sevindik, kötü günlerde hep birlikte üzüldük.

Sivas’tan ve Sivaslılardan aldığım güçle genel merkezimizde 28. Dönem milletvekilliği için adaylık başvurumu yapmış bulunuyorum.

14 Mayıs’ta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye Cumhuriyetinin 13. Cumhurbaşkanı, Cumhuriyet Halk Partimizi de iktidar olarak göreceğimiz inancıyla omuz omuza yürüdüğümüz bu yolun hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi.

CHP Sivas Milletvekili Aday Adayı Yılmaz Coşkun; Cumhuriyetimizin 2.Yüzyılını Demokrasi ile inşa etme hedefimizi aynı inanç ve kararlılıkla sürdürüyoruz, Genel Başkanımız 13.Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROGLU'nun önderliğinde Ülkemizin ve Sivas'ımızın hakkettiği yerde olması için vargücümüzle çalışacağız.

Yol arkadaşım Milletvekilimiz PM üyesi Sayın Ulaş Karasu ile birlikte Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık.

İlimize ve Ülkemize hayırlı olması dileğiyle aday adayı tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum dedi.

AdminAdmin

Admin