Sivas Kızılırmak Gazetesi |Sivas'ın Birlik Sesi
HV
16 TEMMUZ Salı 11:17

Çocuklarımız Gülsün Yeter

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet desteğini sürdürüyor.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-04-2024 12:05
Çocuklarımız Gülsün Yeter

Kümbet bölgesinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulunu ziyaret eden Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere kıyafetleri Okul Müdürü Hulusi Sayıcı’ya teslim etti.

Bolluk ve bereket ayı olan Ramazanın son günlerine geldiklerini ve Kadir gecesini idrak edeceklerini ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, bayram öncesinde öğrencilere kıyafet desteğinde bulunduklarını ifade etti.

Ahi teşkilatı yardımlaşmayı ve dayanışması seven , esnafına destek olan, ihtiyaçlıların, zor durumda olanın yanında olan bir teşkilat olduğunu vurgulayan Sesob  Başkanı Hakan Demirgil, çocukların gülmesinin , mutlu olmasının kendilerini de mutlu ettiğini dile getirerek, “ Bugün şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin verildiği ilkokulundayız. Sosyal Medya üzerinden Didem Dağıstanlı hocamızın talebi üzerine okulumuzu ziyaret edip, öğrencilerimize destek oluyoruz. Bu okulda olmaktan çok mutluyum. Dünyadaki ve ülkemizdeki bütün çocuklarımız gülsün. Dünya genelinde ve savaş bölgelerinde çocuklara uygulanan zulümler bitsin istiyoruz. Ramazan bayramı öncesinde çocuklarımıza yapmış olduğumuz giyecek yardımını esnaf teşkilatı olarak çok önemsiyoruz” dedi.

Sesob Başkanı Hakan Demirgil, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin olduğu günde öğrencilerin mutluluğuna ortak olmaktan dolayı memnuniyetini ifade ederek, Ramazan bayramının esnaflara, ülkemize ve halkımıza hayırlar getirmesini temenni etti.

 Okul Müdürü Hulusi Sayıcı ise, giyecek yardımlarının ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacağını dile getirerek,  desteğinden ve katkısından dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil’e teşekkür etti.

AdminAdmin

Admin

YORUMLAR
sanalbasin.com üyesidir