Sivas Kızılırmak Gazetesi |Sivas'ın Birlik Sesi
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 10:45

İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ile gençler arasında neşeli, müsabaka .

Divriği İlçe Emniyet Müdürlüğü Gençleri spora özendirmek ve sporu sevdirmek ve spora teşvik etmek amacı ile bugün bir futbol müsabakası düzenlendi.

SPOR
Giriş Tarihi : 26-05-2024 09:03
 İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ile gençler arasında neşeli,  müsabaka .

Divriği İlçe Emniyet Müdürlüğü sosyal proje çalışmaları esnasında ilçemizde bulunan D.Ç. Divriği Spor alt yapı takımı sporcuları ile Divriği futbol sahasında ''*Gençleri spora özendirmek ve sporu sevdirmek ve spora teşvik etmek amacı ile bugün bir futbol müsabakası düzenlendi.

 İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ile gençler arasında neşeli, centilmence bir müsabaka oldu.

Maç sonucu ise 8-6 ilçe Emniyet Müdürlüğü üstünlüğü ile tamamlandı. Maç sonunda İlçe Emniyet Müdürlüğü Gençler takımına tatlı ve limonata ikramında bulundu.

 

 İlçe Emniyet Müdürü Hasan Cıbır: İlçemizdeki gençleri spora yönlendirmek , polisin vatandaşlar ile iç içe olduğunu göstermek, gençlere sporu sevdirerek çesitli tehlikelerden, suçtan uzak tutmak amaçlı olarak bu tür çeşitli organizasyonların devam etmesi için çalışmalarının projelerin sürdüğünü belirtti. 

 

Divriği Spor antrenörü Hakan ÖZ ise bu tür müsabakaların gençler için çok verimli olduğunu ilçemizde bulunan futbol takımına bütün ilçe halkının ve idarecilerin sahip çıkmasını dilerken ilçe emniyet müdürlüğü personeline de teşekkürlerini belirtti.

AdminAdmin

Admin

YORUMLAR
sanalbasin.com üyesidir