Sivas Kızılırmak Gazetesi |Sivas'ın Birlik Sesi
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 11:30

KAZIM KARABEKİR PAŞA OKULU TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu Yıldız Futbol takımı 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldız Erkekler Türkiye finalinde Uşak ‘ta oynadığı maçlar sonucunda birinciliği son saniyelerde yediği gol ile kaçırarak Türkiye ikincisi oldu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 21-05-2024 15:12
KAZIM KARABEKİR PAŞA OKULU TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

2022-2023 Kocaeli’ de yapılan okullar arası yıldız erkek futbol şampiyonasında Türkiye 3.sü olan Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu futbol takımı Uşak’ta yapılan Türkiye şampiyonasında çıtayı yükselterek finalde Fenerbahçe alt yapı takımına üstün oynadığı maçta son saniyede yediği talihsiz bir golle yenilerek Türkiye ikinciliğini elde etti

Okulun futbol takımının bu başarısıyla birkez daha gururlandıklarını ifade eden Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ali Yeşilkaya, mücadeleci takımları olduğunu ve okul takımının başarısıyla da gurur duyduklarını söyledi.

Okul Müdürü Ali Yeşilkaya, ‘’Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu olarak Gülyurt gibi küçük bir mahallede olmamıza rağmen, sosyal ve kültürel alanlarda önemli başarılar elde ediyoruz.

Bu başarılardan biri de okul futbol takımımızın Türkiye ikincisi olmasıdır. Bu başarıda pay sahibi olan ,emeği geçen öğretmenlerimize , takımda yer alan futbolcularımıza destek olan velilerimiz ile bu başarıda en büyük pay sahibi olan beden eğitimi öğretmenlerimiz Burak Petik , İbrahim Başçı ve Hüseyin Kaçtan hocalarımızı canı gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

AdminAdmin

Admin

YORUMLAR
sanalbasin.com üyesidir