Kimdir
Giriş Tarihi : 07-03-2023 14:44

Selver Mira Atagül Hangi Dizide Rol Aldı?

Miss Turkey finalisti Selver Mira Atagül, birçok kişi tarafından merak edilen isim oldu. Selver Mira Atagül'ün yer aldığı dizi ve okul hayatı hakkında da vatandaşlar arama motorlarında araştırıyor. Peki, Selver Mira Atagül kimdir? İşte detaylar...

Selver Mira Atagül Hangi Dizide Rol Aldı?

Miss Turkey 2022 finalisti Selver Mira Atagül

Miss Turkey 2022'de 100 kişi arasından finalist olan 20 kişi belli oldu. Finalist olan Selver Mira Atagül, birçok kişi tarafından merak edilen isim oldu.  Selver Mira Atagül hakkında tüm merak edilenler...

Selver Mira Atagül kimdir?

Selver Mira Atagül, 1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Atagül, Marmara Üniversitesi'nde Tekstil Mühendisliği 3. sınıf öğrencisidir. 172 boyunda olan Miss Turkey finalisti, okul hayatının yanı sıra çeşitlik oyunculuk deneyimleri olup profesyonel olarak da dans etmektedir.

Yasak Elma dizisinde Dilara karakterini canlandıran Selver Mira Atagül, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar üzerine ata binmeyi sevdiğini ve hayvanlara karşı duyarlı duruşunu göstermektedir.

Selver Mira Atagül instagram hesabı

2018 senesinde Miss Mediterranean Güzellik Yarışması’nda 3’üncülük tacı takmıştır. Güzel isim Atagül, İnstagram'da  miraatagul_ kullanıcı adını kullanmaktadır.

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük(web)