Sivas Kızılırmak Gazetesi |Sivas'ın Birlik Sesi
HV
16 TEMMUZ Salı 12:38

Vali Yılmaz Şimşek, Sivas’ın Vizyonunu Kızılırmak WEP TV’de Paylaştı

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, şehrin geleceğine yönelik hedefleri ve projeleri kamuoyuyla paylaşmak amacıyla Kızılırmak WEP TV’nin Gündem Özel programına konuk oldu.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-05-2024 10:40
Vali Yılmaz Şimşek, Sivas’ın Vizyonunu Kızılırmak WEP TV’de Paylaştı

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, şehrin geleceğine yönelik hedefleri ve projeleri kamuoyuyla paylaşmak amacıyla Kızılırmak WEP TV’nin Gündem Özel programına konuk oldu. Programın sunucusu Selcen Küçükçongar ile gerçekleşen keyifli sohbetinde Vali Şimşek, Sivas’ın turizm potansiyelinden iş dünyasına, hızlı tren projelerinden asayiş konularına kadar geniş bir yelpazede konuları Sivas kamuoyuyla paylaştı.

Vali Şimşek’in programda vurguladığı önemli noktalardan biri, Sivas’ın kültürel zenginliklerini ve tarihi mirasını koruma ve tanıtma çabaları oldu. Özellikle turizm alanında yapılan çalışmaların ve yenilikçi projelerin Sivas’ın ulusal ve uluslararası arenadaki tanıtımına nasıl katkı sağlayacağı üzerinde duruldu.

Vali Şimşek, şehrin geleceğiyle ilgili merak edilen pek çok konuda detaylı bilgi verdi. İzleyicilerin yoğun ilgisi ve katılımı, Sivas’ın geleceğiyle ilgili tartışmalarda halkın aktif katılımının önemini bir kez daha gösterdi.

Kızılırmak WEP TV’nin böylesine önemli konuları gündeme taşıyan programları, şehrin vizyonunu geniş kitlelere aktarma ve toplumun sesini duyurma açısından büyük önem taşıyor. Vali Şimşek’in de bu tür platformlarda halkla doğrudan iletişim kurarak şeffaf bir yönetim anlayışını benimsemesi, Sivas halkının beklenti ve taleplerine daha yakından kulak verilmesini sağlıyor.

AdminAdmin

Admin

YORUMLAR
sanalbasin.com üyesidir