YEREL
Giriş Tarihi : 02-02-2023 11:59

Öncü İş Güvenliği Malzemeleri. Aş 2. Şubesini Açtı

SİVAS- İş Güvenliği ve Sağlığı alanında bir ivme yakalayan Sivas Öncü İş Güvenliği malzemeleri A.Ş Şey Şamil Mahallesi Necmettin Erbakan Bulvarında faaliyete geçen 2. Şubesinin açtı.

Öncü İş Güvenliği Malzemeleri. Aş  2. Şubesini Açtı

      Ülkemizde olduğu gibi bölgemiz de  bu alanda önemli gelişmelerin yaşandığı  günümüzde iş güvenliği ve malzemelerinin üretim ve imalatında  Sivas’a yapılan istihdamlar ve kazanımların yanı sıra  çevre illerimizde  bu alanda yapılan üretimin beğeni  toplamasından dolayı. Öncü iş Güvenliği malzemeleri A.Ş firması ise 2015 Ali Baba mahallesi Mehmet Akif Ersoy caddesine açtığı 1.şubesinde üretimde,kalitede,imalatta istihdamda  bir ivme yakalayarak  Şey şamil Mahallesi  Necmettin Erbakan Bulvarında bulunan 2. Şubesini açarak Sivas’a önemli bir kazanım sağladığı görülmüştür.

     Bu konuda görüşlerini aldığımız İş adamı Coşkun Dursun ‘’ Sizin de bahsettiğiniz gibi bizim firmamız bu alanda önemli mesafeler katarak ilimizde ve Ülkemizin değişik illerine sevkiyatlar yaparak memleketimize önemli katkılar sağlıyoruz. Çünkü biz şirketimiz de uzman çalışanlarımızla üretimimizle kalitemizle her zaman öncü olduğumuza inanıyorum.

        Bize güvenerek bizi özlenen ve güvenilen bir kurum haline getiren tüm müşterilerimize kamu kurum ve kuruluşlarımıza Sivil toplumla birlikte oda başkanlarımıza halk katmanlarına teşekkür ederiz.

           Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran il protokolümüze programı nedeniyle gelemeyerek bizleri arayan AKP Sivas Milletvekili Grup Başkanı ve eski bakanımız İsmet Yılmaz’a CHP Sivas Millet Vekili Ulaş Karasu’ya MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek’e Siyasi parti il başkanlarına, bizleri buralara kadar gelmemizde emeği olan tüm sanayici iş adamı işverenlerimize, basın emekçisi dostlarımızdan Sivas 4 Eylül Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Muhittin Karahan’a Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer’e katkılarından dolayı şirketimiz adına teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz’ ’dedi

AdminAdmin

Admin