SİYASET
Giriş Tarihi : 13-03-2023 17:35   Güncelleme : 13-03-2023 17:58

BBP'de Nöbet Değişimi Yapıldı

BBP Sivas Merkez İlçe Başkanlığı'nda Görev Değişimi Yaşandı, 12 Mart 2023'de yapılan kongrede seçilen Osman Kösedağı devir teslim töreni ile Fikri Pınarlı'dan görevi teslim aldı.

BBP'de Nöbet Değişimi Yapıldı

BBP Sivas Merkez İlçe Başkanlığı'nda Görev Değişimi Yaşandı, 12 Mart 2023'de yapılan kongrede seçilen Osman Kösedağı devir teslim töreni  ile Fikri Pınarlı'dan görevi teslim aldı.

Başkan Fikri Pınarlı; İki yıldır sürdürdüğümüz Merkez İlçe Başkanılığı görevimizi Allah'a şükür alnımızın akı ile borçsuz harçsız yeni yönetime devir teslim töreni yaparak devrettik.

Şahsım ve arkadaşlarım olarak iki yıldır Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti olan mukaddes davamızın kutlu sancağını gururla ve onurla dalgalandırmaya gayret ettik.

Her şeyin bir vakti zamanı ve her görevin bir sonu vardır.

Bana ve arkadaşlarıma bu mukaddes davaya hizmetkâr olma fırsatı veren rabbimize sonsuz hamdu senalar olsun.

Bu gün itibarı ile kongre ile devraldığımız bu kutlu görevi yine demokrasinin gereği olan kongre ile başka arkadaşlarımıza devrettik.

Arkadaşlarımıza yürekten başarılar diliyorum Rabbim muvaffak etsin.

Her zaman davamızın peşinde teşkilatın emrinde olacağız  dedi.

Başkan Kösedağı ise yaptığı konuşmada Büyük Birlik Partisi’nde göreve gelmenin verdiği sorumluğun bilincinde olduklarını ifade ederek amaçlarının Muhsin Yazıcıoğlu’nun çizgisinden gitmek ve o çizgiyi her insana ulaştırmak olduğunu söyledi.

Görevi devreden Fikri Pınarlı başkanıma ve ekibine şükranlarımı sunuyorum, Allah hepsinden razı olsun ellerine, emeklerine sağlık görevleri süresince davamızı ileriye götürmek için mücadele ettiler sağolsunlar varolsunlar, Tüm camiamız için hayırlara vesile olmasını dileriz dedi. 

AdminAdmin

Admin