Sivas Kızılırmak Gazetesi |Sivas'ın Birlik Sesi
HV
16 TEMMUZ Salı 12:14

SİMDER, Başkan Adem Uzun İle İlk Sahur Programını Gerçekleştirdi

Sivas İnşaat Müteahhitler Derneği (SİMDER) yönetimi, Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun ile birlikte ilk sahur programını gerçekleştirdi.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-04-2024 20:37
SİMDER, Başkan Adem Uzun İle İlk Sahur Programını Gerçekleştirdi

Sivas İnşaat Müteahhitler Derneği (SİMDER) yönetimi, Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun ile birlikte ilk sahur programını gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Gökhan Fatih Aslan yönetimindeki SİMDER, Cumhuriyet Üniversitesi’nde bulunan Noche Restoranı’nda düzenlenen sahur programına Başkan Adem Uzun ve beraberindeki heyetle birlikte katıldı. 

Sahur yemeğine Başkan Adem Uzun’un yanı sıra Başkan Yardımcıları Abdurrahim Ceyhan, Erhan Acar, SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan, dernek yönetimi, müteahhit firma sahipleri ve sosyal medya temsilcileri katıldı. 

Sahur programının açılış konuşmasını yapan SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan, İlk sahur programlarına katılım sağlamasından dolayı Başkan Adem Uzuna teşekkür etti. 

Başkan Aslan ayrıca, Başkan Adem Uzuna, Muhsin Yazıcıoğlu’ndan size bir hediye getirdiğini belirterek şunları kaydetti.

Video oynatıcı

 

Daha sonra söz alan Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, müteahhitlerin karşılaştığı sorunları yakından bildiğini belirterek, Sivas Belediyesi olarak gereken her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Video oynatıcı

 

Konuşmaların ardından SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan, Başkan Adem Uzun’a ahilik nasihatlerinin yazılı olduğu özel bir tablo hediye etti.

Programda ayrıca, SİMDER’in kurucusu ve Onursal Başkanı Sami Arif’e emeklerinden dolayı plaket verildi.

Bu anlamlı buluşma, SİMDER ve Sivas Belediyesi arasındaki işbirliğinin ve dayanışmanın bir göstergesi olarak değerlendirildi.

AdminAdmin

Admin

YORUMLAR
sanalbasin.com üyesidir