SİYASET
Giriş Tarihi : 11-05-2023 17:56

14 Mayıs gecesi zaferi için mahalle sakinlerini meydana davet etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay ve ilçe yöneticileri seçime günler kala mahalle toplantılarını coşkuyla devam ettiriyor.

 14 Mayıs gecesi zaferi için mahalle sakinlerini meydana davet etti

Son olarak Alibaba mevkiinde 3 bin 500 kişinin katılımıyla mahalle toplantısı gerçekleştiren Merkez İlçe Başkanlığı, bir kez daha miting ortamlarını aratmayan toplantısını gerçekleştirdi. Mahalle toplantısında konuşma yapan başkan Kuruçay, Alibaba halkının 20 yıldır AK davaya nasıl gönül verdiklerini, desteklerini ve bugünkü kalabalığa baktığında 14 Mayıs zaferinde bu bölgenin katkısının çok fazla olacağını gördüğünü belirterek, bu coşkunun 20 yıldır dinmeden devam ettiğini ve daima edeceğini, gönüllerin hep bir olduğunu söyleyerek 14 Mayıs gecesi zaferi için şimdiden mahalle sakinlerini meydana davet etti. Alibaba bölgesine akın akın gelen bölgedeki vatandaşların Recep Tayyip Erdoğan sevgisi, partililere olan ilgisi seçime günler kala yüzleri güldürmeye devam ediyor. Toplantıya katılan Belediye başkanı Hilmi Bilgin,milletvekili adayları Rukiye Toy, Rüstem Yüce, Serdar Öksüm,Kadın ve Gençlik kolları başkanı konuşma yaptılar. Belediye başkanı Bilgin coşkulu kalabalığa hitap ederek Alibaba'dan 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinde yüksek oy oranı alacaklarına dair söz alarak cumhurbaşkanımıza her zaman verilen destekten daha fazlasını isteyerek rekor oy alacaklarını ifade etti.  

Ayrıca milletvekili adayları Toy,Yüce ve Öksüm konuşmalarında Alibaba mahallesi sakinlerine yoğun katılımdan dolayı ve diğer siyasi parti liderlerinin meydanlarda bir araya gelemediği kalabalığı mahallerde daha fazla gördükleri için Alibaba mahallesi sakinlerine teşekkürlerini ileterek. Organizasyonda emeği geçen Ak Parti Sivas Merkez ilçe başkanlığı ekibine teşekkürlerini sundular.

 

AdminAdmin

Admin