SİYASET
Giriş Tarihi : 06-02-2023 13:07

Mensuplarımızı Kan Bağışında Bulunmaya davet ediyorum.

BBP lideri, “Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun” dedi. Parti görevlilerinden arama-kurtarma çalışmalarına destek olmalarını isteyen Destici, bir çağrı da kan bağışı için yaptı.

Mensuplarımızı Kan Bağışında Bulunmaya davet ediyorum.

Mensuplarımızı kan bağışında bulunmaya davet ediyorum!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kahramanmaraş depremi sonrası açıklama yaptı.

Destici, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle parti görevlilerini ve mensuplarını arama-kurtarma çalışmalarına destek olmaya ve kan bağışında bulunmaya çağıran Destici, şunları söyledi:

“Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun”

Başta depremden etkilenen bölgelerimiz olmak üzere ülkemize ve milletimize geçmiş olsun. Depremden etkilenen tüm il-ilçe parti ve ocak başkanlarımız ile iletişim halindeyiz. Alperen Arama Kurtarma ekiplerimiz bölgeye sevk edilmiş olup, genel başkan yardımcılarımız ve Alperen Ocakları Genel Merkez yöneticilerimiz başkanlığındaki heyetlerimiz de bölgeye hareket etmiştir.

“Kan bağışında bulunmaya davet ediyorum”

Ayrıca, Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları olarak tüm teşkilat görevlilerimizi ve mensuplarımızı depremden etkilenen bölgelerimizde AFAD ve ALPKURT koordinesinde gönüllü olarak arama-kurtarma çalışmalarına destek olmaya ve özellikle kan bağışında bulunmaya davet ediyorum dedi.

AdminAdmin

Admin