TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 27-02-2023 12:32

Ziraat Odası, çiftçinin sorunlarını iletti

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; yönetim kurulu üyeleri Ali Yalçın, Şuayip Türker, Sırrı Çetin ve Kemal Özkan ile birlikte Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Ziraat Odası, çiftçinin sorunlarını iletti

Çetindağ ve beraberindekiler ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından konuşan Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; “Sivas Ziraat Odası olarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik ve  ilimizde yaşanan tarımsal sorunlarını ilettik. Hazine arazilerinin ecrimisil bedellerinin fiyatının düşürülmesi için gerekli çalışmaların başlatılmasını ve 2023 yılı ÇKS başvuru süresinin uzatılması hususlarını görüştük. Sayın Bakanımız İsmet Yılmaz’a ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş’a  göstermiş oldukları ilgi dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.

Çetindağ ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra ise Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Sivas’ın tarımsal potansiyeli ve çiftçilerin yaşadığı sorunlar hakkında Destici’ye bilgi verildi.

AdminAdmin

Admin